Dyżury wykładowców

Dyżury Wykładowców odbywają się w budynku dydaktycznym przy ul. Roboczej 4 w Poznaniu

Dyżur Dzień Od Do Miejsce
Władze

Rektor WSZiB w Poznaniu

dr Ryszard Groszak

ryszard.groszak@wszib.com.pl

03.02.2018

10.02.2018

17.02.2018

24.02.2018

 

 

15.00

14.00

14.00

14.00

 

16.00

15.00

15.00

15.00

 

pokój 106A

tel. 61 835 17 51

Prorektor WSZiB w Poznaniu

dr Ryszard Orliński

ryszard_orlinski@poczta.onet.pl

09.01.2018

18.01.2018

25.01.2018

01.02.2018

14.30

13.30

13.30

13.30

15.30

14.30

14.30

14.30

pokój 106A

tel. 61 835 17 51

Dziekan Wydziału Zarządzania

i Administracji

dr Małgorzata Michalik

michalik.mmm@gmail.com

malogorzata.michalik@wszib.com.pl

piątek

2.02.2018

9.02.2018

16.02.2018

23.02.2018

2.03.2018

weekend

3.02.2018

10.02.2018

24.02.2018

3.03.2018

 

13.00

13.00

13.00

13.00

13.00

 

16.00

11.00

10.00

11.00

 

14.00

14.00

14.00

14.00

14.00

 

17.00

12.00

11.00

12.00

pokój 106B

tel. 61 835 17 51

 

Wykładowcy

mgr Bartłomiej Andrusiewicz

bartlomiej.andrusiewicz@wszib.com.pl

 

 

 

 

mgr Agnieszka Baśkiewicz        
mgr inż. Adam Baśkiewicz

 

 

 

 

dr hab. Olaf Bergmann

olafber@tlen.pl

 

     

mgr Wiesław Biernacki

wieslaw.biernacki@wszib.com.pl

10.02.2018

13.15

14.00

s.11a

dr hab. Maciej Błaszak

maciej.blaszak@wszib.com.pl

 

 

 

 

mgr Tomasz Boruch

10.02.2018

16.30

17.15

s.14

mgr Tomasz Borucki

(Koordynator Przedmiotów Praktycznych -
Warsztatów i Projektów)

tomasz.borucki@wszib.com.pl

10.02.2018

12.00

14.00

s.2

mgr Artur Brzęczkowski

artur.brzeczkowski@wszib.com.pl

 

 

 

 

dr Andrzej Cieśla

 

 

 

 

mgr Jacek Czerwonka

 

 

 

 

dr Marcin Drobnik

marcin.drobnik@gazeta.pl

 

     

mgr Anna Garstecka

anna.garstecka@gazeta.pl

24.02.2018

10.00

11.00

s.109

mgr Błażej Goraj

blazej.goraj@wszib.com.pl

 

 

 

 

mgr Anna Grala

 

 

 

 

dr Krzysztof Hajdrowski 

       

mgr Hanna Hanć

hanna.hanc@wszib.com.pl

 

 

 

 

dr Bartłomiej Juras

 

 

 

 

mgr Jakub Kapusto

tel. 514 199 663

 

 

 

 

dr Józef Karpiński

j.karpinski@ue.poznan.pl

 

 

 

 

dr Jerzy Kaus

JerzyKaus@tlen.pl

3.03.2018

10.00

11.00

s.108

dr Danuta Klucz

danuta.klucz@wp.pl

 

 

 

 

dr Barbara Kobusiewicz

basia.kobusiewicz@poczta.onet.pl

 

 

 

 

dr hab. Bartosz Kołaczkowski

bkola@poczta.onet.pl

 

 

 

 

dr hab. Marek Krzymkowski        
mgr inż. Paulina Lassocińska

 

   

 

mgr Jakub Lesiński

 

     
prof dr hab. Zbigniew Łucki        

dr Jerzy Majcher

 

     
dr Justyna Majchrzak-Lepczyk  

 

     
dr hab. Edyta Małecka-Ziembińska

 

     

dr Alicja Malewicz-Pełczyńska

alicja.malewicz-pelczynska@wszib.com.pl

 

     

mgr Tadeusz Malinowski

tadeusz.malinowski@wszib.com.pl

 

     

dr Magdalena Mazik-Gorzelańczyk

magda.mazik@wp.pl

24.02.2018

10.45 11.00  
dr Bartosz Mazurkiewicz        
dr Agata Michalska-Olek

 

     

mgr Łukasz Mieloch

l.mieloch@mieloch-adwokaci.pl

 

     
mgr Bartosz Nowak

 

     

mgr Paweł Nowak

pawel.nowak@wszib.com.pl

 

     

dr Piotr Pagórski

ppp54@poczta.onet.pl

 

     

dr Edward Pałka

paled@tlen.pl

 

     
prof dr hab Maria Piechowiak        
mgr Radosław Pstrokoński

 

     
mgr Maciej Ratajczak

10.02.2018

12.30 14.00 s.102

mgr Małgorzata Ratajczak

malgorzata.ratajczak@poczta.fm

 

     

mgr Piotr Reszelski

piotr.reszelski@gmail.com

 

     

dr Paweł Romanow

pawel.romanow@wsl.com.pl

 

     

mgr Artur Różycki

artur.rozycki@wszib.com.pl

 

     

dr Tomasz Sierpowski

tomasz.sierpowski@wszib.com.pl

 

     
mgr Arkadiusz Skomra

 

     

dr Barbara Sobkowiak

b.sobkowiak@wp.pl

 

     
dr Piotr Struś        
dr Krzysztof Szwarc

 

     
dr hab Jarosław Werbowski        
dr hab Zbysław Wojtkowiak        
mgr Jadwiga Wolak

10.02.2018

14.45 15.30 s.12

mgr Krzysztof Zieliński

krzysztof.zielinski@rpwe.pl

 

     

mgr Agnieszka Żyro

agnieszka.zyro@wszib.com.pl