Dyżury wykładowców

Dyżury Wykładowców odbywają się w budynku dydaktycznym przy ul. Roboczej 4 w Poznaniu

 

Dyżur Dzień Od Do Miejsce
Władze

Rektor WSZiB w Poznaniu

Prof. WSZiB dr Ryszard Groszak

ryszard.groszak@wszib.com.pl

02.03.2019

09.03.2019

16.03.2019

23.03.2019

14.00

14.00

12.30

14.00

15.00

15.00

13.30

15.00

pokój 105

tel. 61 835 17 51

Prorektor ds. naukowych

dr Ryszard Orliński

ryszard.orlinski@wszib.com.pl

05.02.2019

12.02.2019

27.02.2019

03.03.2019

06.03.2019

17.03.2019

19.03.2019

27.03.2019

03.04.2019

24.04.2019

07.05.2019

15.05.2019

18.05.2019

22.05.2019

26.05.2019

30.05.2019

11.06.2019

18.06.2019

25.06.2019

13.30

10.00

12.00

12.00

12.00

10.00

11.00

12.00

12.00

11.00

11.00

11.00

14.00

11.00

12.00

10.00

12.00

12.00

12.00

14.30

12.00

14.00

14.00

14.00

12.00

13.00

14.00

14.00

13.00

13.00

13.00

16.00

13.00

14.00

12.00

14.00

14.00

14.00

 

pokój 110

tel. 61 835 17 51

Prorektor ds. dydaktycznych

dr Bartłomiej Juras

bartlomiej.juras@wszib.com.pl

PRAKTYKI MODEROWANE

21.02.2019

28.02.2019

07.03.2019

14.03.2019

22.03.2019

28.03.2019

29.03.2019

 

weekend

3.03.2019

9.03.2019

(s.10)

10.03.2019

(s.11)

11.00

11.00

11.00

11.00

11.30

11.00

14.00

 

 

11.45

19.00

 

19.00

 

12.00

12.00

12.00

12.00

13.30

13.00

16.00

 

 

12.45

20.00

 

20.00

 

pokój 105

tel. 61 835 17 51

Dziekan Wydziału Zarządzania

i Administracji

Prof. WSZiB dr Małgorzata Michalik

malgorzata.michalik@wszib.com.pl

piątek

1.03.2019

8.03.2019

15.03.2019

22.03.2019

29.03.2019

 

weekend

2.03.2019

9.03.2019

17.03.2019

23.03.2019

30.03.2019

 

13.00

13.00

13.00

13.00

13.00

 

 

11.00

13.00

10.00

11.00

11.00

 

14.00

14.00

14.00

14.00

14.00

 

 

13.00

14.00

11.00

12.00

12.00

pokój 106

tel. 61 835 17 51

 

Wykładowcy

mgr Bartłomiej Andrusiewicz

bartlomiej.andrusiewicz@wszib.com.pl

30.03.2019

11.05.2019

2.06.2019

15.30

14.30

15.30

16.15

15.15

16.15

s.108

s.108

s.109

inż. Maciej Banaszak

maciej.banaszak@wszib.com.pl

       

mgr Agnieszka Baśkiewicz

agnieszka.baskiewicz@wszib.com.pl

26.05.2019

12.00 12.45 s.103

mgr inż. Adam Baśkiewicz

adam.baskiewicz@wszib.com.pl

6.04.2019

11.05.2019

12.05.2019

15.30

15.30

14.30

16.15

16.15

15.15

s.101

s.108

s.14

Prof. WSZiB dr hab. Olaf Bergmann

olaf.bergmann@wszib.com.pl

26.05.2019

16.06.2019

12.00

14.30

12.45

15.15

s.108

s.108

dr hab. Maciej Błaszak

maciej.blaszak@wszib.com.pl

 

     

mgr Tomasz Boruch

tomasz.boruch@wszib.com.pl

30.03.2019

6.04.2019

15.30

13.45

16.15

14.30

s.108

s.103

mgr Tomasz Borucki

tomasz.borucki@wszib.com.pl

 

     

mgr inż. Artur Brzęczkowski

artur.brzeczkowski@wszib.com.pl

7.04.2019

19.05.2019

12.00

12.00

12.45

12.45

s.104

s.111

dr Andrzej Cieśla

andrzej.ciesla@wszib.com.pl

13.04.2019

23.06.2019

15.30

15.40

16.15

16.15

s.12

s.109

dr Artur Dembny

artur.dembny@wszib.com.pl

14.04.2019

12.05.2019

16.06.2019

12.00

17.15

13.45

12.45

18.00

14.30

s.10

s.11

s.103

mgr Anna Garstecka

anna.garstecka@gazeta.pl

6.04.2019

12.00 12.45 s.103

mgr Błażej Goraj

blazej.goraj@wszib.com.pl

 

     

dr Krzysztof Hajdrowski 

krzysztof.hajdorwski@wszib.com.pl

11.05.2019

15.06.2019

12.00

12.00

12.45

12.45

s.108

s.12

mgr Hanna Hanć

hanna.hanc@wszib.com.pl

6.04.2019

18.05.2019

15.06.2019

17.15

15.30

15.30

18.00

16.15

16.15

s.101

s.11

s.11

dr Bartłomiej Juras

bartlomiej.juras@wszib.com.pl

10.03.2019

28.04.2019

12.05.2019

16.06.2019

12.45

16.15

12.00

15.30

13.30

17.00

12.45

16.15

s.103

s.104

s.14

s.103

mgr Michał Kamiński

michal.kaminski@wszib.com.pl

       

mgr Jakub Kapusto

tel. 514 199 663

28.04.2019

26.05.2019

16.06.2019

14.30

15.30

15.30

15.15

16.15

16.15

s.108

s.104

s.108

Prof. WSZiB dr Józef Karpiński

jozef.karpinski@wszib.com.pl

23.02.2019

2.03.2019

27.04.2019

9.03.2019

23.03.2019

14.00

12.00

12.00

15.00

12.00

15.00

13.30

12.45

15.30

13.00

s. 102

 

s.13

102

 

dr Jerzy Kaus

jerzy.kaus@wszib.com.pl

16.03.2019

7.04.2019

26.05.2019

12.00

14.30

12.00

12.45

15.15

12.45

s.202

s.108

s.202

Prof. WSZiB dr Danuta Klucz

danuta.klucz@wp.pl

16.03.2019

27.04.2019

13.45

12.00

14.30

12.45

s.2 parter

s.12

dr Barbara Kobusiewicz

barbara.kobusiewicz@wszib.com.pl

6.04.2019

18.05.2019

15.30

15.30

16.15

16.15

s.103

s.10

Prof. UAM dr hab. Bartosz Kołaczkowski

bkola@poczta.onet.pl

27.04.2019

26.05.2019

15.30

15.30

16.15

16.15

s.109

s.108

dr Leszek Kowalski

leszek.kowalski@wszib.com.pl

       

mgr Agnieszka Krzemień

10.03.2019

7.04.2019

12.05.2019

13.45

15.30

12.00

14.30

16.15

12.45

s.108

s.101

s.108

dr hab. Marek Krzymkowski

marek.krzymkowski@wszib.com.pl

       

mgr inż. Paulina Lassocińska

paulina.lassocinska@wszib.com.pl

 

     

mgr Jakub Lesiński

jakub.lesinski@wszib.com.pl

31.03.2019

27.04.2019

15.30

15.30

16.15

16.15

s.14

s.103

dr Piotr Lissoń

piotr.lisson@wszib.com.pl

14.04.2019

15.30 16.15 s.108

dr Justyna Majchrzak-Lepczyk  

justyna.majchrzak-lepczyk@wszib.com.pl

17.03.2019

7.04.2019

12.00

10.30

12.45

11.15

s.12

s.108

dr Alicja Malewicz-Pełczyńska

alicja.malewicz-pelczynska@wszib.com.pl

17.03.2019

27.04.2019

13.45

13.45

14.30

14.30

s.13

s.103

mgr Tadeusz Malinowski

tadeusz.malinowski@wszib.com.pl

 

     

dr hab. Edyta Małecka-Ziembińska

edyta.malecka-ziembinska@wszib.com.pl

14.04.2019

23.06.2019

14.30

12.00

15.15

12.45

s.101

s.109

Prof. WSZiB dr Magdalena Mazik-Gorzelańczyk

magdalena.mazik-gorzelanczyk@wszib.com.pl

16.03.2019

28.04.2019

11.05.2019

15.06.2019

15.30

13.45

15.30

15.30

16.15

14.30

16.15

16.15

s.202

s.111

s.101

s.101

dr Bartosz Mazurkiewicz

bartosz.mazurkiewicz@wszib.com.pl

       

mgr Łukasz Mieloch

l.mieloch@mieloch-adwokaci.pl

31.03.2019

19.05.2019

22.06.2019

15.30

11.00

13.45

16.15

11.45

14.30

s.11

s.12

s.13

Zofia Milewska

zofia.milewska@wszib.com.pl

 

     
prof. dr hab. Henryk Mruk

24.03.2019

7.04.2019

25.05.2019

17.15

15.30

12.00

18.00

16.15

12.45

s.111

s.108

s.11

mgr Bartosz Nowak

bartosz.nowak@wszib.com.pl

17.03.2019

28.04.2019

18.05.2019

13.45

10.15

12.00

14.30

11.00

12.45

s.12

s.13

s.12

mgr Paweł Nowak

pawel.nowak@wszib.com.pl

17.03.2019

26.05.2019

13.45

11.00

14.30

11.45

s.108

s.13

Prof. WSZiB dr hab. Przemysław Ostojski

13.04.2019

18.05.2019

22.06.2019

15.30

13.45

17.15

16.15

14.30

18.00

s.13

s.12

s.12

dr Piotr Pagórski

ppp54@poczta.onet.pl

 

     

dr Edward Pałka

paled@tlen.pl

 

     

mgr inż. Michał Pietrzyk

michal.pietrzyk@wszib.com.pl

7.04.2019

11.05.2019

16.06.2019

19.00

15.30

12.00

19.45

16.15

12.45

s.103

s.103

s.103

dr Jarosław Przybyła

jaroslaw.przybyla@wszib.com.pl

10.03.2019

6.04.2019

18.05.2019

14.30

13.45

10.15

15.15

14.30

11.00

s.10

s.101

s.111

dr Małgorzata Ratajczak

malgorzata.ratajczak@wszib.com.pl

16.03.2019

14.04.2019

22.06.2019

15.30

15.30

12.00

16.00

16.15

12.45

s.103

s.103

s.13

dr Paweł Romanow

pawel.romanow@wsl.com.pl

 

     

mgr Artur Różycki

artur.rozycki@wszib.com.pl

 

     

dr Tomasz Sierpowski

tomasz.sierpowski@wszib.com.pl

17.03.2019

13.04.2019

1.06.2019

10.15

12.00

12.00

11.00

12.45

12.45

s.12

s.104

s.11

mgr Arkadiusz Skomra

arkadiusz.skomra@wszib.com.pl

31.03.2019

11.05.2019

16.06.2019

12.00

12.00

13.45

12.45

12.45

14.30

s.109

s.111

s.111

dr Barbara Sobkowiak

b.sobkowiak@wp.pl

barbara.sobkowiak@wszib.com.pl

16.03.2019

6.04.2019

18.05.2019

15.30

12.45

15.30

16.15

13.30

16.15

s.108

s.101

s.104

dr Piotr Struś

piotr.strus@wszib.com.pl

31.03.2019

13.04.2019

12.00

15.30

12.45

16.15

s.103

s.108

dr Krzysztof Szwarc

krzysztof.szwarc@wszib.com.pl

 

     

mgr Piotr Ślęzak

piotr.slezak@wszib.com.pl

24.03.2019

26.05.2019

22.06.2019

15.30

11.00

12.00

16.15

11.45

12.45

s.111

s.102

s.102

Prof. WSZiB dr hab. Hubert Witczak        

mgr Jadwiga Wolak

jadwiga.wolak@wszib.com.pl

23.02.2019

30.03.2019

25.05.2019

22.06.2019

16.00

16.15

12.00

17.00

17.30

17.00

12.45

17.45

s.14

s.109

s.10

s.104

mgr inż. Rafał Zahorski

rafal.zahorski@wszib.com.pl

6.04.2019

2.06.2019

13.45

14.30

14.30

15.15

s.202

s.13

mgr Krzysztof Zieliński

krzysztof.zielinski@rpwe.pl

17.03.2019

11.05.2019

23.06.2019

15.30

12.00

12.00

16.15

12.45

12.45

s.102

s.104

s.13

mgr Agnieszka Żyro

agnieszka.zyro@wszib.com.pl